
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Number of Circuits | 4 x 2:1 |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Min Supply Voltage | 1.8 V |
| Number of Channels | 4 |
| Number of Bits | 4 |
| -3db Bandwidth | 300 MHz |
| Propagation Delay | |
| High Level Output Current | |
| Low Level Output Current | |
| Number of Inputs | |
| Number of Outputs | |
| On Resistance (RON) | 4.5 Ω |
| Logic Family | |
| Configuration | 4 x 2:1 |
Stock: 2018
Distributors
pcbx
Unit Price$0.36211
Ext.Price$0.36211
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.36211 | $0.36211 |
| 10 | $0.32300 | $3.23000 |
| 25 | $0.28811 | $7.20275 |
| 50 | $0.25699 | $12.84950 |
| 100 | $0.21253 | $21.25300 |
